Martine, díky moc - byla to nádhera, objevila jsem pro sebe úplně nový "pohyb", díky moc, žes nám to umožnil. Bílých volavek je takhle z vody mnohem víc než ze břehu, to jsme napočítali jen čtyři, včera jich bylo spíš osm. Určitě si to ještě párkrát zopakujeme. No a Honza teď leží s chřipkou, stihli jsme to včera tak akorát. V Nezabudících mše nakonec nebyla, i když ji avizovali.
Tak vlídné dny a klidný zbytek zimních prázdnin a někdy na viděnou. Vlastně zase ahoooooooj :).Vlasta
Dne 25. prosince 2017
 
 
Dobrý den
ani jsem Vam nestihla poděkovat za ten luxusní servis,
bylo to moc fajn, děkujeme za vše a za rok se určite ozveme opět!
Hezký den
Štěpánka Nováková, Lišany
                                                                                       
 

Děkujeme,vodu jsme si užili, s vašimi službami jsme byli velmi spokojeni a pojedeme-li příště Berounku, určitě se na vás opět obrátíme.
Hezký den, Štěpánka Elgrová, Staňkov-Puclice

 

Ahoj, letos stejně jako vloni jsme podlehli kouzlu Berounky a těšíme se zase na příští rok. Ještě jednou díky za ochotu a vstřícnost. Krásný zbytek léta a hodně spokojených zákazníků.

Radka Šmoková, Most    srpen 2012

 
Dobrý den,
chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za vstřícnost, ochotu, spolehlivost a servis při zapůjčování lodí z Vaší půjčovny 13. - 15.8.2010.

                                                                           Děkujeme
                                                                                             Matějíčkovi, Česká Lípa

 

Dobrý den,
jmenuji se Stanislav Janda. Občas juknu na stránky Naturisty. Díky informaci uvedené na vaší pozvánce na Berounku jsem se dostal k panu Machovi a jeho půjčovně Machondak sport.

Zhruba v půlce března jsem u něj rezervoval k zapůjčení deset lodí. Výlet jsem plánoval jako jednodenní na sobotu 8.května. Z důvodu velmi nepříznivého počasí, které po celý minulý týden panovalo, však nebylo do poslední chvíle jisté, jestli vůbec bude možno splutí podniknout.

Nakonec jsme se přece jen odhodlali a k Berounce vyrazili. Zpětně viděno, pan Mach nám vyšel velmi vstřic a jeho služby je třeba ocenit. Nezávisle na dikci původní písemné objednávky nabídl možnost zůstat celou dobu v telefonickém kontaktu, což nám dalo možnost operativního rozhodování. Tak jsme definitivní rozhodnutí mohli udělat až v sobotu ráno, těsně před vyplutím. Po telefonátu nám pan Mach lodě během chvilky přivezl do Zvíkovce. Podobně jsme dohodli i zpětný odvoz lodí: Pokud bude pršet, pokud bude zima, zavolejte mi kde jste a já přijedu. S jeho službami jsme byli navýsost spokojeni.

S přáním pěkného dne
Stanislav Janda, Nová Paka